top of page
lidk_logofull_color_1600x1240.png

maakt kinderen & jongeren digitaal vaardig en weerbaar

SECUNDAIRE SCHOLEN SINT-TRUIDEN

Het project
Via diverse preventie-acties wil Team Preventie en Handhaving van Stad Sint-Truiden scholieren uit de eerste graad secundair onderwijs wapenen tegen online gevaren. Daarom slot Stad Sint-Truiden een samenwerkingsovereenkomst af met Link in de Kabel voor de periode 2023 t.e.m. 2027.
 

​

Onze rol

​

Link in de Kabel organiseerde een educatief aanbod voor jongeren uit de eerste graad van het secundair onderwijs, specifiek gericht op de thematiek van cyberpesten, sexting en phishing.

​

Onze activiteiten

Van begin januari tot begin mei organiseerden we de activiteit ‘Cyboteur’ op 5 verschillende secundaire scholen van Sint-Truiden.

​

Onze impact?

In totaal organiseerden we 30 activiteiten in klasgroepen van verschillende middelbare scholen (Hasp-O Centrum, Hasp-O Zuid, Hasp-O Zepperen, Go! Kompas Sint-Truiden en Atheneum Campus Tichelrij).

bottom of page